۰۲۱-۶۶۷۰۴۳۲۰

خرید گیتار یاماها | Yamaha Guitar

دسته بندی بر اساس برند

(گیتار)

دسته بندی بر اساس رنگ

(گیتار)
Test

Yamaha C40

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب مرانتی (صفحه ی رویی) و روکش براق

6,800,000 تومان
Test

Yamaha C70

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی) و روکش براق

7,800,000 تومان
Test

Yamaha C80

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی) و روکش براق

ناموجود

Test

Yamaha C40BL

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب مرانتی و روکش براق

ناموجود

Yamaha C40M

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی) و روکش براق

ناموجود

Test

Yamaha CS40

گیتار کلاسیک 7/8، دارای 6 سیم، ۱۹ فرت با چوب مرانتی و صنوبر و روکش براق

ناموجود

Yamaha EG112GP Gig Maker P

پکیج گیتار الکتریک یاماها EG112GP شامل گیتار الکتریک EG112 ، امپ 9 وات، تیونر، پیک ، سافت کیس، کابل ، کاپو، یک ست سیم، استرپ، DVD و کتاب آموزشی

ناموجود

Test

Yamaha C-315

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی)، آگاتیس(صفحه پشت) و روکش براق

ناموجود

Yamaha CM40

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب مرانتی و صنوبر و روکش براق

ناموجود

Test

Yamaha C-330

گیتار کلاسیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی) و روکش براق

ناموجود

Yamaha F310TBS

گیتار کلاسیک 4/4، 6 سیم، 20 فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی)

ناموجود

Test

Yamaha C-390

گیتار آکوستیک ۴/۴، ۶ سیم، ۱۹ فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی) و روکش براق

ناموجود

Yamaha GL1BL

گیتار کلاسیک 4/4، 6 سیم، 18 فرت با چوب صنوبر (صفحه ی رویی)

ناموجود

نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

گیتار یاماها

مجموعه محصولات گیتار یاماها را می توانیم به عنوان اصیل ترین گیتار های موجود معرفی کنیم. یاماها به عنوان یکی از برترین برند های فعال در زمینه طراحی و تولید ادوات و تجهیزات موسیقی شناخته می شود. گیتار های یاماها با توجه به کیفیت و طراحی ایده آلی که دارند قطعا در بین برترین گیتار های موجود چه از نظر کیفیتی و چه از نظر کاربردی قرار می گیرند. مجموعه گیتار یاماها به لطف تجربه بالای یاماها از تنوعی بی نظیر برخوردار است. کاربران می توانند با توجه به نیاز های خودشان انواع گیتار کلاسیک، آکوستیک، الکتریکی و... را در بین محصولات گیتار یاماها مشاهده نمایند، مورد بررسی قرار دهند و در نهایت آن ها خریداری نمایند.

یاماها با در نظر گرفتن کیفیت، کارایی برتر و قیمت ایده آل در محصولاتش توانسته تجربه ای کاربردی و دلپذیر را در خرید و استفاده مداوم از محصولاتش برای کاربران تداعی نماید. به لطف این هوشمندی یاماها هم اکنون مجموعه محصولات گیتار یاماها به عنوان یکی از بهترین مجموعه های گیتار موجود شناخته می شوند.

اصالت صد ساله یاماها

برند یاماها به عنوان یکی از اصیل ترین برند های فعال در صنعت موسیقی شناخته می شود. این برند که تقریبا در اوایل صده 1900 میلادی شروع به فعالیت کرده تا کنون توانسته جایگاه خودش را به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده ادوات و تجهیزات موسیقی حفظ نماید. یاماها دسته بندی های غنی از انواع تجهیزات و ابزار های حوزه موسیقی دارد. مجموعه محصولات گیتار یاماها نیز درست مانند سایر دسته بندی های آن از تنوع محصول قابل تحسین و کیفیت و کارایی ایده آل برخوردار هستند. محصولات یاماها به لطف کیفیت مطلوب، کارایی مناسب، ماندگاری و قیمت گذاری متناسب توانسته اند طیف قابل توجهی از کاربران و خریداران را به خودشان جذب کنند.

افزوده بر تمام این موارد گیتار های یاماها به لطف کیفیت بالا، مدل های متنوع و کارایی ایده آلی که دارند به عنوان یکی از برترین دسته بندی های گیتار موجود در بازار شناخته می شوند. همه این ها در حالی است که قیمت گذاری این محصولات فوق العاده مطلوب و معقول صورت گرفته است.

از دید کاربران

عموما فیت بک هایی که خریداران گیتار یاماها می دهند، فیت بک هایی مثبت است که نشان دهنده کیفیت خوب و کارایی عالی این محصولات است. یاماها با طراحی و عرضه محصولات متنوع در دسته بندی گیتار خودش توانسته قشر های مختلف مصرف کنندگان را نه تنها در خصوص محصولات مختلف بلکه در خصوص سطح عملکردی مختلف جذب کند در نتیجه باید گفت مصرف کنندگان این دسته بندی یاماها فوق العاده متنوع هستند و به طور کلی درصد رضایت بالایی از استفاده مداوم و محصولات گیتار یاماها داشته اند. رضایت کاربران افزوده بر کیفیت و کارایی این گیتار ها حول قیمت گذاری مناسب آن ها نیز می باشد.

چرا اینترنتی بخریم؟

خرید گیتار یاماها از فروشگاه اینترنتی سل بمل، پوئن های مثبت منحصربفرد خودش را برای خریداران دارد. به طور کلی خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر به ویژه فروشگاه های تخصصی شفافیت بالایی را از اطلاعات محصولات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد، افزوده بر این دسترسی مراجعه کنندگان به طیف گسترده ای از محصولات را نمی توان نادیده گرفت. قیمت های شفاف دیگر پوئن مثبتی است که خرید اینترنتی از فروشگاه های تخصصی برای شما به همراه خواهد داشت. شما با داشتن تمام این اطلاعات می توانید به صورت دقیق به مقایسه محصولات با یکدیگر بپردازید تا در نهایت محصولی ایده آل و متناسب با بودجه و نیاز تان را خریداری کنید. شایان ذکر است که فروشگاه های اینترنتی معتبر عموما به ارائه تضمین هایی همچون اصالت کالا می پردازند که خیال کاربران را بابت دریافت کالاهایی با کیفیت و استاندارد راحت می کند.

تهران خیابان جمهوری - بعد از پل حافظ - روبرو پاساژ چارسو - پلاک ۵۴۵ - فروشگاه تهران صوت

۰۲۱۶۶۷۰۴۳۲۰