۰۲۱-۶۶۷۰۴۳۲۰

درباره ما

فروشگاه تهران صوت با مدیریت علیرضا اسکندری و تکیه برهمکاری متخصصین با تجربه وبا بیش از 30 سال فعالیت در عرصه خریدوفروش تجهیزات موسیقی , اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی (سُل بِمُل) نمود.

سل بمل , فروشگاه تخصصی آنلاین , دارای پروانه کسب ونماد اعتماد الکترونیک فعالیت خود را با همکاری چندین نمایندگی برندهای استاندارد جهانی ومتخصصینی توانمند و بر اساس نیازهای بازار در محیطی استوار بر اطلاعات روز تجهیزات موسیقی و با توجه به نیاز داخلی , با هدف ارائه برندهای برتر درخدمت کلیه مشتاقان دنیای موسیقی در سراسر نقاط کشورمان می باشد .

- خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی سل بمل شامل خرید و فروش کلیه لوازم موسیقی از قبیل ساز و ادوات موسیقی، تجهیزات استودیویی، تجهیزات اجرای زنده، تجهیزات دی جی و انواع هدفون دی جی و اجرای زنده و استودیویی می باشد.

- لازم به توضیح است کلیه کالاهای موجود , اصلی بوده و به صورت قانونی وارد شده است و توسط نمایندگی های معتبر دارای گارانتی می باشد.

- ما سعی نموده ایم در جهت انتخابی راحت , تمام اطلاعات فنی و تخصصی کالاها را بر اساس اطلاعات شرکت های سازنده در سایت قرار دهیم.

- نمایشگاه مرکزی جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر هر روز به استثناء روزهای جمعه و تعطیلات رسمی , ازساعت 10 الی 20 در خدمت علاقمندان میباشد.

نمایشگاه مرکزی:

خیابان جمهوری _ بین پل حافظ و سی تیر _ روبروی بازار چهارسو _ پلاک 545 فروشگاه تهران صوت

تلفن: ۰۲۱۶۶۷۰۴۳۲۰ 

تهران خیابان جمهوری - بعد از پل حافظ - روبرو پاساژ چارسو - پلاک ۵۴۵ - فروشگاه تهران صوت

۰۲۱۶۶۷۰۴۳۲۰